انگلیسی

کلاس مکالمه زبان انگلیسی در شیراز ۳ ماهه انگلیسی صحبت کن

کلاس اسپیکینگ شیراز

در کلاس مکالمه زبان انگلیسی گاما ، شما نیازی به یادگیری مستقیم گرامر زبان انگلیسی ندارید. یکی از دلایلی که بسیاری از مشتاقان یادگیری زبان انگلیسی با وجود علاقه فراوان و نیاز بسیار زیاد به این زبان بین المللی، یادگیری آن را بارها رها کرده اند این است که از یادگیری گرامر آن خسته شده اند. ما با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا در کلاس مکالمه زبان انگلیسی در شیراز خود، نیاز به یادگیری گرامر را تقریبا از بین برده ایم و سعی مان این است که به همان شیوه ای که کودک زبان مادری خود را می آموزد به شما زبان انگلیسی را تعلیم دهیم.

بهترین استادان زبان انگیسی شیراز

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی توسط اساتید Native و یا اساتید با تجربه زندگی در خارج از کشور انجام میشود. یکی از مزایای استفاده از چنین اساتیدی در کلاس مکالمه زبان انگلیسی این است که علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی شما با فرهنگ و عادات کشورهای انگلیسی زبان توسط اساتید خود آشنا می شوید.

اهمیت زبان انگلیسی

به علت اینکه زبان انگلیسی هم اکنون به عنوان زبان بین المللی دنیا شناخته می شود و اکثر مکاتبات بین المللی در زمینه سیاسی، اقتصادی، علمی و فرهنگی به زبان انگلیسی انجام می شود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از طرفی دیگر بسیاری از قدرت های بزرگ دنیا مانند آمریکا و انگلیس، از زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری خود استفاده می کنند. همینطور بسیاری از کشورهای مهاجرپذیر دنیا مانند کانادا، آمریکا، استرالیا و نیوزلند زبان انگلیسی را به عنوان زبان زسمی خود استفاده می کنند که یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در دوره مکالمه زبان انگلیسی را برای همه افراد ضروری می کند.

بخوانید
آموزش زبان چینی در شیراز

کلاس چت انگلیسی شیراز در گاما، چرا؟

در گاما تضمینی پس از سه دوره انگلیسی صحبت کنید!!!

موسسه گاما به عنوان یک مجموعه پیشتاز در زمینه آموزش های نوین زبان در شهر شیراز و جنوب کشور اولین مجموعه ای است که از این سبک آموزشی بهره میبرد و زبان آموزان پس از گذشت نهایتا سه ماه از شروع کلاس به حدی خواهند رسید که بتوانند کارها و ارتباطات خود را در یک محیط انگلیسی زبان انجام دهند.

دوره مکالمه موسسه گاما شیراز

این دوره شامل سه ترم بوده که زبان اموز را از حد مبتدی به حدی خواهد رساند که زبان اموز بتواند در یک محیط انگلیسی زبان بصورت عامیانه ارتباط بقرار نماید

دوترم۱۵جلسه ای و یک ترم ۲۰ جلسه ای

کلاسها سه روز درهفته۱٫۵ ساعته  پانزده جلسه اول یک بیس گرامری کارمیشه بعدکامل مکالمه

شهریه دوره های مکالمه گاما

به طور کلی هزینه ثبت نام دوره های آموزش و چت و آمادگی آزمون زبان انگلیسی متغیر است.

لطفا با کارشناسان گاما تماس بگیرید:

 

 

برچسب ها

دیدگاه خود را اینجا بنویسید یا سوال بپرسید

Please Login to comment
avatar
  توضیحات  
Notify of
Call Now Button
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
پیام در واتساپ و دریافت مشاوره سریع
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
بستن
بستن