کنکور

انتخاب رشته کنکور بوشهر ۱۴۰۱ به روش دینامیک

بهترین انتخاب رشته کنکور بوشهر ۱۴۰۱

بر اساس کارنامه و موفقیت مشاوران کنکور در شهر شیراز ، بوشهر و جنوب کشور میتوان به نام ۲ مشاور بزرگ و قدرتمند اشاره نمود:

  1. مهندس مومنی (بنیان گذار انتخاب رشته دینامیک در کل کشور)
  2. مهندس محمدی

مشاوره کنکور در بوشهر نیز همچون شهرهای دیگر یکی از دغدغه های بزرگ برای دانش آموزان و خواناده های آنها میباشد.

عامل های اصلی انتخاب رشته عالی

در انتخاب مشاور انتخاب رشته  خوب عامل های متفاوتی دخیل هستند که باید به انها توجه نمود. سبک کاری مشاور ، سابقه کاری فرد و کارنامه ای که در این مدت از ان شخص حاصل شده از نکات بسیار مهمیست  که بدان میبایست توجه نمود.

مجموعه آموزشی مهندس مومنی از قدیمیترین مجموعه های انتخاب رشته کنکور در شیراز با ارایه گستره ای از برترین مشاورین شهر شیراز و جنوب کشور با کارنامه ای بسیار قدرتمند راهنمای متقاضیان خواهد بود.

این روش توسط مشاور ارشد کنکور ، و تحلیل گر نرم افزارهای انتخاب رشته جناب مهندس مومنی طراحی و ابداع شده است
تیم مشاوره ای دینامیک در اقدامی بی سابقه با همکاری دانشگاه صنعتی شریف با روشی به نام روش دینامیک که روشی است پویا و علمی اقدام به این عمل مهم نموده.

این روش حاصل ۱۸ماه تلاش شبانه روزی دانش اموختگان برتر شریف میباشد.

انتخاب رشته دینامیک چیست؟

اصولا دو روش انتخاب رشته وجود دارد:

  1. روش استاتیک
  2. روش دینامیک

۱٫ روش استاتیک:

استفاده از سیستم دفترچه کنکور و اتکا به تجربه مشاور در کنکور های قبلی بدون در نظر گرفتن محدودیت ها،کاهش یا افزایش ظرفیت ها، کد رشته های جدید..(این روش به خاطر ضعف های بیشمار در حال انقراض میباشد)

بخوانید
بهترین دبیر شیمی شیراز

۲٫ روش دینامک:

از مولفه های ۶تایی رتبه در سهمیه – رتبه در زیر گروه- رتبه کشوری بدون اعمال سهمیه- نمره کل –اعمال علاقه مندی به رشته–رشته شهر یا شهر خاص و حذف رشته شهرهای نا خواسته ،یک دیاگرام خطی رسم شده سپس مولفه علاقه مندی به رشته وشهر به صورت دو ایتم متغیر اعمال شده و دیاگرام تحلیل شده اول با دو متغیر جدید به یک دیاگرام داینامیک ” دینامیک” تغییر میدهد.این التزام از سال های ۷۵ به بعد وجود داشته و در سه سال اخیر بااضافه شدن شرط معدل به حدنهایی رسیده.

تفاوت فردی که با روش ایستا انتخاب رشته می کند بافردی که روش دینامیک را برگزیده چیست؟

اگر هر دو فرد را در یک وضعیت مشابه درنظر بگیریم و با علایق همسان فرد اول در تحلیل اینکه در چه جایگاهی وجود دارد دچار خطای حداقل ۵۱ درصدی خواهدشد (حتی با احتساب این که تمام داده های کنکور سال قبل را داشته و با علم به داده های سال قبل نتیجه را تحلیل نموده و انتخاب رشته نماید)
اما
در انتخاب رشته دینامیک:
فرد مولفه های ۶ تایی رابا امتیازات و رکوردهای بقیه داوطلبان در
**دو طیف کمی
**و کیفی
موردبررسی قرار می دهد و در نهایت
****یک عدد کمی
در اختیار خواهد داشت که تصمیم گیری را راحت تر و ۴۸ درصد از همان فرد باانتخاب رشته استاتیک بیشتر است.
نتیجه ی مطلق دینامیکی:
۴۸%+۵۱%
مساوی با خروجی ***یک عدد کمی*** برای رشته شهر خاص.

یک مثال:

در فرایند انتخاب رشته رتبه در زیرگروه مهم است نه رتبه کل یا حتی رتبه سهمیه ،بطور مثال ممکن است رتبه کل شما در کنکور تجربی ۳۴۰۰ بوده در صورتی که رتبه در زیرگروه یک شما ۱۶۰۰ باشد .با توجه به باور عمومی که رتبه کل را رتبه اصلی قلمداد میکنند ، شما شانسی برای قبولی در رشته پزشکی ندارید در صورتی که رتبه اصلی شما برای رشته پرطرفدار پزشکی ۱۶۰۰ بوده و شما بر اساس این رتبه با دیگران سنجیده شده و مورد گزینش قرار میگیرید و در صورت انتخاب مهندسی شده و تحلیل دقیق میتوانید در رشته پزشکی تحصیل کنید.

****هشدار: اصطلاحات انتخاب رشته تضمینی- قبولی صد در صد- و اصطلاحات این چنینی نکات گمراه کننده و غیر واقعی در این باب است.

زمان انتخاب رشته آزمون سراسری بوشهر

انتخاب رشته کنکور سراسری بوشهر از شهریور ماه ۱۴۰۰ آغاز می گردد. لذا متقاضیان گرامی بوشهر می توانند حدودا پس از گذشت دو هفته از زمان اعلام نتایج اولیه کنکور نسبت به ثبت انتخاب رشته خود در سامانه اقدام نمایند معمولا زمان انتخاب رشته در نیمه دوم شهریور ماه انجام می گیرد. داوطلبان باید توجه داشته باشند که قبل از انتخاب رشته نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته بوشهر اقدام کنند.

بخوانید
مشاور کنکور شیراز _ بهترین مشاور تحصیلی از نظر رتبه های زیر هزار کیست؟

نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری بوشهر

با توجه به اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ اعلام نتابج کنکور سراسری بوشهر ، زمان نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری بوشهر همانند سال های گذشته در نیمه دوم شهریور ماه انجام خواهد گرفت

مشاوره انتخاب رشته کنکور بوشهر

استفاده از مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۰ برای هر فرد کنکوری از نان شب هم واجب تر است و می تواند به وی بسیار کمک کند. اینجاست که تمامی افراد به داشتن بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور در کنار خود برای انتخاب رشته ای هر چه حرفه ای تر و بهتر نیاز دارند. فردی که بتواند تمام راهنمایی های لازم را برای داشتن بهترین و کامل ترین انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها چه در رشته انسانی و چه در رشته علوم تجربی و ریاضی خدمت وی ارائه کند.

تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته کنکور سراسری

همانطور که می دانید به منظور ایجاد عدالت آموزشی برای کسانی که به امکانات لازم دسترسی نداشته اند، سازمان سنجش سهمیه های کنکور از قبیل سهمیه ایثارگران، سهمیه رزمندگان، سهمیه جانبازی، سهمیه خانواده شهدا و… برای داوطلبان واجد شرایط در نظر می گیرد که هر کدام با توجه به میزان درصد آن ها، تغییراتی را در نتایج کنکور داوطلب ایجاد می کنند. در این بخش نیز به بررسی برخی از این سهمیه ها می پردازیم.

بهترین مراکز مشاوره کنکور بوشهر

تیم مشاوره دینامیک از سال ۹۸ در بوشهر آغاز به فعالیت در زمینه کنکور و مشاوره کرده است.

آدرس مرکز انتخاب رشته دینامیک بوشهر

بوشهر خیابان فرودگاه

تنها فاصله شما با بهترین مشاورن جنوب کشور یک تماس است.

منتظر شما هستیم:

۰۹۱۷۲۰۵۴۰۴۵

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه خود را اینجا بنویسید یا سوال بپرسید

Please Login to comment
avatar
  توضیحات  
Notify of
Call Now Button
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
پیام در واتساپ و دریافت مشاوره سریع
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
بستن
بستن